Angajari

Gothic Fairy te vrea! :)

Angajăm, pentru magazinul nostru din București, Bd Magheru, vânzător/vânzătoare.

Candidatul ideal:

-Persoană calmă, serioasă, responsabilă, conștiincioasă, pasionată de cultura și stilul promovat de compania noastră

- Fire veselă, deschisă, entuziastă, o prezență plăcută

Cerințe:

Cunoștințe de limba engleză, nivel conversație

Abilități excelente de comunicare

Spirit comercial

Orientare pro-client

Experiența în comerț este obligatorie

Descrierea jobului

- Întâmpină clienții în mod corespunzător.

- Relaționează cu aceștia și identifică metoda potrivita de prezentare a produselor.

- Promovează și vinde corespunzător produsele, oferind într-un mod profesionist toate informațiile necesare.

- Identifică ocaziile de a vinde și produse complementare.

- Asigură aprovizionarea si reaprovizionarea suprafeței de vânzare cu marfă.

- Întocmește documentele contabile primare necesare, în programul de gestiune – NIR, fișa de magazie, registru casă, etc.

- Operează casa de marcat.

- Efectuează periodic inventare.

- Menține un mediu de lucru curat.

Oferim:
- un mediu de lucru plăcut și relaxant
- salariu fix + bonus din vânzări

Dacă îți dorești să ni te alături, te rugăm să trimiți un CV la gothicfairyfandecor@gmail.com sau contact@gothicfairy.ro

Te așteptăm cu drag :)