Angajari

Ne mărim echipa! :)

Candidatul ideal:

Persoană calmă, serioasă, responsabilă, pasionată de cultura gotica, filme/carti/jocuri fantasy, mitologie, spiritualitate.

Descrierea jobului

Cerințe:
-permis auto Cat B
-limba engleză nivel conversație
-foarte bună cunoaștere a limbii române, scris și vorbit
-abilitati excelente de comunicare
-disponibilitate pentru deplasare in unele weekend-uri, la targuri, festivaluri sau concerte, în special în lunile de vară
-bune cunostinte in utilizarea calculatorului si rapiditate de operare

Îndatoriri:
Relația cu clienții (preluare comenzi telefonice, contactare clienți pentru confirmarea comenzilor plasate online, recomandare produse, oferirea informatiilor privind promotiile si politicile magazinului, preluare reclamatii etc)
Prelucrare comenzi in sistemul de operare (emitere facturi, awb)
Pregătire colete (alegere produse conform factura, împachetare)
Recepție produse, așezare în raft
Asistenta in administrarea magazinului online, la nevoie (introducere produse, actualizare disponibilitate stocuri etc)

Oferim:
- un mediu de lucru plăcut și relaxant
- program de lucru luni – vineri 09:00-17:00
- bonusuri in lunile cu volum de comenzi mai mari

Dacă acest job ți se potrivește și dorești să ni te alături, te rugăm să trimiți un CV la gothicfairyfandecor@gmail.com sau office@fandecor.ro

Te așteptăm cu drag :)