Produse foarte frumoase si de calitate.Felicitari!

Constantin Veronica-Cristina

Gothic Fairy, un magazin interesant cu foarte multe lucruri interesante și plăcute ochiului.

Moruz Ilinca Maria

Un magazin serios, cu personal amabil care îți oferă soluții, de mare ajutor. Sunt foarte mulțumită și va doresc mult succes!!!

Corina

Profesionisti.

Ionut Vladau

Asteptarea a fost un pic cam lungă dar a meritat ! In rest totul a decurs foarte bine . Multumesc !

Căpâțînă Aurelia

F multumit de produse! Amabilitatea lucratorilor m-a surprins placut! F prompti Recomand 100/100

Marius Baragan

Personal foarte amabil, produse de calitate, livrare ok. Multumesc!

VALERICA MATYAS

Am apreciat foarte mult grija pentru informarea clientului cu privire la termene/etape/livrare, etc., dar am apreciat și mai mult faptul ca produsele au sosit mult mai repede decât mă așteptam (deși probabil a fost noroc?). De asemenea, produsele sunt și de o calitate superioară celei la care mă așteptam. Per total, sunt foarte mulțumită de această primă comandă. Clar vă voi recomanda și voi reveni la magazinul dumneavoastră :)

Iarina Dimitriu

Produse originale, suport din partea angajaților, livrare rapidă, atunci când comanda a întârziat am fost contactată.

Ioana Stoica

Cerceii sunt calitativi si nici nu-i simt in ureche, dar sunt putini mai mici decat m-am asteptat si e cam greu sa-i inchid, motiv pentru care i-am lasat in ureche zile la rand si m-am indragostit de simpilitatea lor, una dintre perechile mele favorite.

Ioana Mihaila

Bijuterii superbe, serviciul ireproșabil , amabilitate și profesionalism. Mulțumesc!

NICOLETA CRACIUN

Mi-ați fost recomandați de Ramona Popescu, așadar am venit din start cu iubire către voi. Ma bucur ca v-am descoperit produsele. Mi-a plăcut ce am cumpărat, sunt bucuroasa și voi reveni cu siguranță. Daca ați putea pune mai multe detalii despre semnificatia lor ar fi dragut. De exemplu la Dragonul salvator, ce reprezinta craniul pe care îl tine. Spor în activitate! Iubire și Lumina!

Alina Bardan

Superbe produsele !!! Iar relația cu clienții este de laudat !!!! Va mulțumesc

ionescu maria

Amazing service :) Thank you!

Ghenea Cristina

Un magazin chic, de recomandat. :) produsul comandat a fost cadoul perfect.

Adriana Fulgescu

Mereu o placere să fac cumpărături de la voi!

COPORAN CRISTINA

Indiferent de disponibilitatea produselor si timpul de indeplinire a comenzilor, intotdeauna personalul a fost foarte amabil si grijuliu. Nota 10 din partea mea! :)

Bogdan Chita

Mereu o placere să fac cumpărături de la voi!

COPORAN CRISTINA

Incantata de Yield, superbe detaliile!

Simona Dimian

Produsele sunt foarte faine si de calitate. Imi place si ca, echipa ii formata din oameni faini care nu uita sa-ti trimita comanda chiar daca ai plasat-o acuma-s cateva luni:)) (nu m-o deranjat ca o durat atata livrarea, am fost pur si simplu uimita sa vad ca nu ati uitat). Iara un lucru care m-o uimit o fost faptu ca, am primit mesaje de la echipa in ceea ce priveste comanda, mesaje care nu erau robotizate si am ramas placut surpirnsa, nu am mai avut o asemenea experienta cu alte site-uri. Va multumesc mult pentru profesionalismul vostru si pentru produsele care is foarte “eye pleasing”. Va multumesc! O zi faina va doresc!

Gabrian Flavia